Hizmetler

Hizmetler

Yapım Taahüt

Projeler, evraklar, malzemeler ve donanımlı bir ekip bulmak ile zamanınızı harcamak ve risk almak istemiyorsanız sizin için iyi bir alternatif olduğumuzu düşünüyoruz.

DEVAMINI OKU

Renovasyon

Yaşam alanlarınızda ve mekanlarınız da ki yenilikleri size ve zevklerine özel olarak yapalım. Mutfaktan salonunuza, terasınızdan ofisinize yaşadığınız ve önem verdiğiniz her yere size keyif verecek dokunuşlarda bulunalım.

DEVAMINI OKU

Bakım Onarım

Yapılarınız da zamanla oluşan sorunla uzman gözüyle yaklaşım. Su akıtan çatıdan, artık yenilenmesi gereken seramiklere, can sıkan tesisat tesisat problemlerinden mantolamaya kadar geniş bir yelpazede size ihtiyaç duyduğunuz en iyi hizmeti sunalım.

DEVAMINI OKU

Çözüm Ortaklığı

Her biri alanında uzman olan ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla zamanında ve doğru çözüm önerileri ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Mağazaların, restoranların ve kafelerin meydana gelen yapısal problemlerden ötürü hizmetlerini aksatmamalılar.

DEVAMINI OKU

Proje Hizmetleri

Mimari, statik, sıhhi tesisat, elektrik ve harita projeleri gibi yapının tasarlanma sürecini tamamlayarak 3B görseller hazırlayıp yapının daha iyi algılanması ve sizin hedef kitlenize fikirlerinizi daha iyi ifade etmenize katkıda bulunuyoruz

DEVAMINI OKU